0532 282 28 39Whatsapp
Ataşehir Koltuk DöşemeAtaşehir Koltuk DöşemeAtaşehir Koltuk Döşeme
Koltuk Döşeme, Tasarım ve Tamir
Ümraniye/İstanbul
0532 282 2839
Hemen Soru Sor

Hakkımızda

Ataşehir Koltuk Döşeme

Ataşehir Koltuk İstanbul Ataşehir’ de değerli koltuklarınız, oturma gruplarınızın eskimiş, yıpranmış, modası geçmiş kumaşlarınızın döşemesini yenileyerek zaman ve odanıza göre yeniden tasarlayarak koltuk döşeme ve koltuk tasarım sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız koltuk döşeme yaparak eski değerli koltuk takımlarınızı yeniden değerlenmesine katkıda bulunarak tabiata ve çevre sağlığına olumlu katkılar sağlamaktadır.

Firmamız 2001’den günümüze kadar sektörde kendisini yenileyerek hizmetlerini günümüze kadar aralıksız sürdürmektedir, ekibimizdeki ustalar ve yardımcı kalfalar işini seven, güvenilir, dürüst ve çalışkan iş arkadaşlarımızla koltuk döşeme ve koltuk tasarım sektöründe güvenilir sağlam adımlarla ilerlerken yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle büyümeye devam etmektedir.

Her türlü oturma guruplarınızın döşeme, sünger değişimi, yüz değişimini garantili olarak değiştirmekteyiz, işinde uzman ustalarımız isterseniz sıfırdan odanızın dekor ve ölçülerine göre istediğiniz tüm oturma gurubu çeşitlerini sizler için tasarlaya bilmektedir. Ataşehir Koltuk olarak öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

izzet yurttas imzası

İzzet YURTTAŞ

(Firma Sahibi)
ataşehir koltuk hakkında
Yapmış olduğumuz işlerden bazıları. 20 Yıllık Tecrübe...

Önceliğimiz Memnuniyetiniz.

Yapmış olduğumuz tüm işlerde önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir. Ürünlerinizi sizlere zamanında tam eksiksiz teslim ediyoruz.